• Sku:
  • Barkodi: 8698995003599

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus Gourmet me pulë, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Reflex Plus

Përshkrimi i produktit

Një ushqim super premium i thatë për mace me pulë, me kokrra të ngjyrosura, i formuluar plotësisht dhe i balancuar, i përshtatshëm për të gjitha racat e maceve mbi 12 muajsh.

Përbërësit: Proteinat e pulës (të dehidratuara), misër, yndyrë pule, oriz, tul panxhari, aroma e mëlçisë, vitamina dhe minerale, fara liri, ksilo-oligosakaride, maja e birrës, kripë, yucca schidigera -20 antioksidantë -20 dhe parandalues.

Mineralet: Hekur (3B103) Jod (3B202) Bakër (3B405) Mangan (3B502) Zink (3B603) Selen (3B802)


Vitaminat: Vitamina A (3A672A) 18,000 IU/kg, Vitamina D3 (3a671) 1,500 IU/kg, Vitamina E (3a700) 200 mg/kg, Vitamina C (3a300) 200 mg/kg, Vitamina B1 (3a823) Vitamina B (Niacin-3a315) B7 (Biotin-3a880) B9 (Acidi Folik-3a316) Vitamina B12 Vitamina K3 (3a710) Kolina (3a890) Pantotenat kalciumi.

Proteina 33%
Yndyra
15%
Celuloza
7%
Hiri

2%

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus Gourmet me pulë, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)