Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim për kotele, me pulë, Schesir 1,5 kg

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (pule), që është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të koteleve.
Me EPA dhe DHA, acidet yndyrore të pangopura më të rëndësishme në grupin omega-3, duke favorizuar zhvillimin e shikimit dhe trurit të koteleve në periudhat para dhe pas lindjes.
Produkti Kitten i integruar me DHA rekomandohet gjithashtu për macet shtatzëna dhe në laktacion.

 

PËRBËRËSIT
26% proteina pule të dehidratuara, oriz, yndyrë derri, elbi, gluten misri, proteina patate, tul panxhari i tharë, vaj peshku, pluhur veze, fara liri, 1% tul çikore, 1% maja birre, 0,6% fruktooligosakaride (FOS), , fibra vegjetale, klorur kaliumi, 0,1% yucca schidigera.
Zbuloni aditivët

 

Weight 2-4 months 5-7 months 8 - 12 months pregnancy breastfeeding
Quantity 60 g/day 80 g/day 65 g/day 120 g/day at will
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për kotele, me pulë, Schesir 1,5 kg

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)