• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim për këlysh të racës së mesme, Hills Puppy Medium, me pulë.

€25,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Size

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hills Puppy Medium Chicken- Ushqimi për këlysh të racës së mesme, formuluar me kujdes për nevojat e zhvillimit të këlyshëve, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë.

Receta e pulës për ushqimin e thatë të këlyshëve me ekuilibrin e duhur të përbërësve dhe mineraleve për të mbështetur zhvillimin e trurit dhe syve. Përmban DHA nga vaji i peshkut, si dhe proteina cilësore për rritjen e muskujve të dobët. 

PËRBËRËSIT ANALITIK: Proteina 27,1%, Përmbajtja e yndyrës 17,8%, Fibra e papërpunuar 1,8%, Hiri i papërpunuar 6,7%, DHA 0,15%, Kalcium 1,2%, Fosfor 1,0%, Natrium 0,45%, Kalium 0,74%, Magnez për kg: Vitamina A 10,000IU, Vitamina D3 765IU, Vitamina E 600mg, Vitamina C 100mg, Beta-karoten 1.5mg.


Rekomandohet për:
Këlysh deri në 1 vjeç dhe qen shtatzënë ose me gji.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për këlysh të racës së mesme, Hills Puppy Medium, me pulë.

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)