Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim mjekësor për kujdes të traktit Gastrointestinal, I/D Hill's.

€23,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Size

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's PRESCRIPTION DIET i/d Dog Food with Chicken - është një ushqim i plotë dietik shumë i tretshëm për kafshët shtëpiake për reduktimin e çrregullimeve absorbuese të zorrëve, kompensimin e keqtretjes dhe pamjaftueshmërisë ekzokrine të pankreasit te qentë. Ky ushqim ka rritur nivelet e natriumit dhe kaliumit dhe përbërës shumë të tretshëm.

Ushqimi shumë i tretshëm i provuar klinikisht se ushqen mikrobiomën e zorrëve dhe ndihmon në reduktimin e shqetësimeve të tretjes. Fortifikuar me teknologjinë e përbërësve ActivBiome+ të Hill-it, një përzierje pronësore e prebiotikëve, e treguar klinikisht se ushqen me shpejtësi mikrobiomën e zorrëve për të mbështetur shëndetin dhe mirëqenien e tretjes.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim mjekësor për kujdes të traktit Gastrointestinal, I/D Hill's.

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)