• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim këlyshë Hill's Science Plan, me pulë, 1,5 kg

€18,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqim kokërr për këlyshë të racave mini dhe të vogla Hill's Science Plan, me pulë, (pulë 17%, shpendë total 27%) Ushqim cilësor dhe i kompletuar për këlyshët e racave të vogla të moshës nga 4 javë deri në 12 muaj, si dhe për qentë për mbarështim dhe gji. Ushqim i përshtatur për nevojat unike të këlyshëve të vegjël të qenve, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë. E bërë posaçërisht nga kroketat më të vogla. DHA nga vaji i peshkut për zhvillim të shëndetshëm të trurit dhe syve Minerale të ekuilibruara për kocka dhe dhëmbë të fortë Përbërës me cilësi të lartë dhe fibra të buta për stomakun e ndjeshëm të qenit. Nuk ruhet artificialisht. Pa ngjyra sintetike. Pa shije artificiale. Përbërësit analitikë: Proteina 27,2%, Përmbajtja e yndyrës 17,7%, Fibra e papërpunuar 1,5%, DHA 0,16%, hiri i papërpunuar 7,0%, Kalcium 1,3%, Fosfor 1,0%, Natrium 0,49%, Kalium 0,78%, Magnez 0,09%; për kg: Vitamina A 10,791 IU, Vitamina D3 757 IU, Vitamina E 690 mg, Vitamina C 105 mg, Beta karoten 1.5 mg. Aditivë për kg: Aditivë ushqyes: 3b103 (Hekur) 67.5 mg, 3b202 (Jod) 1.1 mg, 3b405 (Bakër) 6.7 mg, 3b502 (Mangani) 7.0 mg, 3b603 (Zink) 14,10 mg (Zink), 140 mg antioksidantë natyralë.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim këlyshë Hill's Science Plan, me pulë, 1,5 kg

€18,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)