• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen të racës së mesme, Hills, me pulë, 14 kg.

€85,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hills Science Plan Adult Medium 14 kg - Ushqimi për qen të rritur, të racës së mesme, me pulë është i formuluar posaçërisht për të ushqyer nevojat për energji të qenve gjatë kulmit të jetës së tyre. Bërë me përbërës të cilësisë së lartë, të lehtë për t'u tretur.

Omega-6 dhe vitaminë E për lëkurë dhe pallto të bukur,
Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët,
Përbërës dhe fibra që treten lehtë për tretje të shëndetshme.
Rekomandohet për:
Qentë e rritur 1-6 vjeç.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen të racës së mesme, Hills, me pulë, 14 kg.

€85,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)