Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 052742026107

Ushqim i thatë për qen Senior të racave të mëdha, Hills Senior Vitality Large Breed, 14 kg.

€90,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

PLANI HILL'S SCIENCE Ushqimi i qenve për raca të mëdha vitaliteti i rritur me pulë dhe oriz ofron ushqim të balancuar saktësisht që ndihmon në promovimin e aftësisë së përditshme për t'u ngritur dhe vrapuar.

Rekomandohet për:
Qentë e rritur të racave të mëdha të moshës 6+ vjeç.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen Senior të racave të mëdha, Hills Senior Vitality Large Breed, 14 kg.

€90,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)