Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen senior +7, Hills Senior Vitality, pulë & oriz, 14 kg

€90,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

 HILL's Senior Vitality Mature - Ushqimi i qenve për të rritur me pulë dhe oriz ofron ushqim saktësisht të ekuilibruar që ndihmon në promovimin e aftësisë së përditshme për t'u ngritur dhe për të lëvizur.

Ushqimi është i formuluar posacërisht për qen seniorë për të plotësuar nevojat ditore dhe për të siguruar një jetë të gjatë dhe të shëndetëshme.

PËRBËRËSIT ANALITIK: Proteina 19,8%, Përmbajtja e yndyrës 12,7%, Fibra e papërpunuar 1,6%, Acidet yndyrore Omega-3 0,8%, Acidet yndyrore Omega-6 3,6%, Hiri i papërpunuar 4,9%, Kalcium 0,82%, Fosfor 0,57%, Sodium 0,57%, Kalium 0,73%, Magnez 0,08%; për kg: Vitamina A 9,193IU, Vitamina D3 928IU, Vitamina E 1,300mg, Vitamina C 350mg, Beta-karoten 1,5mg.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen senior +7, Hills Senior Vitality, pulë & oriz, 14 kg

€90,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)