Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 052742025391

Ushqim i thatë për qen me mish qingji&orizi, Hills Adult Mini Small Lamb& Rice, 6 kg

€53,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ky plan shkencor i Hill's  për qentë e racave të vogla me përmbajtje  qengjit dhe orizit është projektuar posaçërisht për të përmbushur nevojat ushqyese të qenve të rritur të racave të vogla. Është bërë duke përdorur përbërës shumë të tretshëm dhe është i mirëpranuar falë aromës së tij të pamposhtur.

Hill's Science Plan Adult 1-6 Small & Mini with Mimb & Rice është bërë me mish qengji të përzemërt, një burim proteinash me cilësi të lartë. Ai përmban oriz si një burim karbohidratesh të tretshëm. Përbërësit aktivë si acidet yndyrore omega-6 dhe vitamina E mund të mbështesin lëkurën e shëndetshme dhe shtresën me shkëlqim. Madhësia e kokrrës është përshtatur në mënyrë të përkryer për nofullat e racave më të vogla.

Acidet yndyrore omega-6 dhe vitamina E: mund të ndihmojnë për të mbështetur lëkurën e shëndetshme dhe shtresën me shkëlqim
Me antioksidantë të veçantë: mund të mbështesë sistemin imunitar
Përbërës me cilësi të lartë: për t'i siguruar qenit tuaj një gamë të plotë të lëndëve ushqyese thelbësore.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen me mish qingji&orizi, Hills Adult Mini Small Lamb& Rice, 6 kg

€53,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)