Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSI DOG MINI 2.7 KG.

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Për raca te vogla!

JosiDog Mini ofron shumë kënaqësi për racat më të vogla. Përbërës të zgjedhur për lëkurë të shëndetshme dhe një shtresë me shkëlqim. Kokrat e vogla mund t'i përballojnë lehtësisht për një zhvillim të shëndetëshëm dhe mirëmbajtje të peshës.

I përshtatshëm për raca të vogla +1 vjec.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSI DOG MINI 2.7 KG.

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)