Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSERA SENSI PLUS, 12.5 KG

€56,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Për shoqëruesit tanë besnikë me kërkesa të veçanta: ushqimi i lehtë jashtëzakonisht i toleruar me përbërës të përzgjedhur. Përbërësit lehtësisht të tretshëm gjithashtu lehtësojnë tendosjen në një sistem të ndjeshëm të tretjes dhe ofrojnë një dietë të toleruar mirë. Një kënaqësi e shëndetshme me mish të shijshëm rosë dhe oriz.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSERA SENSI PLUS, 12.5 KG

€56,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)