Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSERA FIESTA 12.5 KG

€56,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Më shumë larmi me kokra Josera FiestaPlus me dy ngjyra, plus një bonus ushqimor. Me shtesa vitaminash si përforcuese të vitalitetit, që përmbajnë gjithashtu taurinë dhe L-carnitine, i japin qenit tuaj një dozë shtesë energjie.

Sasi shtesë të antioksidantëve të rëndësishëm si vitaminat E & C mund të mbrojnë qelizat kundër radikalëve të lirë. L-carnitina dhe taurina nga ana e tyre gjithashtu mbështesin funksionin e zemrës së kafshës shtëpiake.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSERA FIESTA 12.5 KG

€56,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)