Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, Hills, për racë të madhe, me kingj, 14 kg.

€90,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

HILLS ADULT LARGE BREED LAMB - Ushqimi i qenve adult të racave të mëdha me kingj është i formuluar posaçërisht për të ushqyer nevojat për energji të qenve të racave të mëdha gjatë kulmit të jetës së tyre. Bëre me përbërës të cilësisë së lartë, të lehtë për t'u tretur.

Mbështet shëndetin e kyçeve me glukozaminë dhe kondroitinë.
Omega-6 dhe vitaminë E për lëkurë dhe gëzof të shkëlqyeshëm.
Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, Hills, për racë të madhe, me kingj, 14 kg.

€90,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)