• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSICAT KITTEN, 1.9 KG.

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Diçka gjeniale për kotele tuaj- JOSI KITTEN
Nuk ka pse të jetë e ndërlikuar: ushqimi ynë i thatë JosiCat Kitten
siguron të gjitha lëndët ushqyese të rëndësishme që i nevojiten koteles
suaj që në fillim për t'u bërë e madhe dhe e fortë.
Receta është krijuar duke pasur parasysh aromën e shijshme dhe vaji i
salmonit siguron acide yndyrore të vlefshme omega-3,
të cilat kontribuojnë në një shtresë të shkëlqyeshme
dhe të mëndafshtë falë elementëve gjurmë dhe vitaminave thelbësore.
Përmbajtja e lartë kalorike dhe kompleksi i ekuilibruar i
lëndëve ushqyese janë krijuar për të përmbushur
nevojat specifike të maceve më të reja dhe për të nxitur zhvillimin optimal.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSICAT KITTEN, 1.9 KG.

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)