Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSERA NATURECAT, 2KG.

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

JOSERA NatureCat është një kënaqësi e vërtetë për të gjithë aventurierët. Pa kokrra dhe me një porcion shtesë të shpendëve dhe salmonit të shijshëm.

Formula nuk përmban kokrra dhe është e përshtatshme për ushqimin e përditshëm pa drithëra të maceve të shëndetshme dhe të ndjeshme.

Një përzgjedhje e synuar e përbërësve si dhe recetat më të mira sigurojnë një raport optimal kalcium/fosfor dhe përmbajtje të reduktuar të magnezit. Kjo promovon një vlerë të pH prej 6.0-6.5 e cila mund të kundërshtojë formimin e gurëve urinar.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSERA NATURECAT, 2KG.

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)