Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSERA LEGER, 2 KG.

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

JOSERA Léger me kaloritë e reduktuara dhe nivelet e rritura të fibrave është ushqimi i duhur për macet më pak aktive ose macet që janë të prirura për të qenë mbipeshë, p.sh. g. pas kastrimit.

Fibrat e veçanta dietike rrisin ndjenjën e ngopjes së maces suaj. Përveç kësaj, një përmbajtje e lartë e proteinave stimulon metabolizmin. L-carnitine mbështet metabolizmin e yndyrës.

Një përzgjedhje e synuar e përbërësve si dhe recetat më të mira sigurojnë një raport optimal kalcium/fosfor dhe përmbajtje të reduktuar të magnezit. Kjo promovon një vlerë të pH prej 6.0-6.5 e cila mund të kundërshtojë formimin e gurëve urinar.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSERA LEGER, 2 KG.

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)