• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace adulte, Hills, me pulë, 1.5 kg

€21,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

PLANI HILL'S SCIENCE -Ushqimi i thatë i maceve për të rritur është i formuluar posaçërisht për të ushqyer nevojat e maceve për energji gjatë kulmit të jetës së tyre. Bërë me përbërës të cilësisë së lartë, të lehtë për t'u tretur. Taurine thelbësore për shëndetin e zemrës dhe minerale të balancuara për të mbështetur veshkat dhe fshikëzën. Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët Vitamina E, Omega-3 dhe -6 për lëkurë dhe gëzof të bukur.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace adulte, Hills, me pulë, 1.5 kg

€21,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)