Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852131249

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir Special Skin&Coat 70g

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë e formuluar posaçërisht për macet me tendencë për të qenë mbipeshë, me një numër më të ulët kalori se mousset e tjera Schesir për macet e rritura; bazuar në mish pule të vërtetë, me shtimin e gjelit të detit të përzier, në një mousse të butë dhe prej kadifeje.

PËRBËRËSIT
pulë 56%, lëng pule 32%, gjeldeti, kungull, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale, vaj luledielli të rafinuar, vaj ton, xhenxhefil pluhur, fara liri, ekstrakt çaji jeshil.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir Special Skin&Coat 70g

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)