Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852121011

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark me pulë dhe vezë thëllëze, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një përmbajtje e lartë proteinash me fileto të vërteta pule në lëng mishi, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese të zemrës, mëlçisë dhe gjilpërave dhe vezëve të shijshme të thëllëzës.

 

mish pule 58% (stomak pule 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 31%, vezë thëllëza 6%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, minerale.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark me pulë dhe vezë thëllëze, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)