Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852142115

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë dhe vezë thëllëze, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një pashtetë e bluar plot proteina, e bazuar në mish pule të vërtetë, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese zemre, mëlçie dhe gjilpërash dhe vezë të shijshme thëllëza.

 

Pse të zgjidhni këtë produkt?


  • Recetë 100% e plotë dhe e ekuilibruar, me të gjitha proteinat, vitaminat dhe mineralet që i duhen maces suaj
  • me copa të vërteta zemrash të pasura me lëndë ushqyese, mëlçi dhe gjizë
  • e pasur me proteina, nga mishi i pulës së vërtetë dhe organet
  • me vezë të vërtetë thëllëza
  • në pate të shijshme të grirë'
  • e pasur me lëngje, për të siguruar hidratimin e nevojshëm të maces
  • pa grurë
  • përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese

PËRBËRËSIT
pule 52% (stomak 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 35%, vezë thëllëz 6%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë dhe vezë thëllëze, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)