Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852142313

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë dhe rosë, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një përmbajtje e lartë proteinash me fileto të vërteta pule në lëng mishi, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese të zemrës, mëlçisë dhe gjilpërave dhe rosë të shijshme.

 

Pse të zgjidhni këtë produkt?

  • Recetë 100% e plotë dhe e ekuilibruar, me të gjitha proteinat, vitaminat dhe mineralet që i duhen maces suaj
  • me copa të vërteta zemrash të pasura me lëndë ushqyese, mëlçi dhe stomak
  • e pasur me proteina, nga mishi i pulës dhe organeve të vërteta, plus rosë
  • në fileto të shijshme në supë
  • e pasur me lëngje, për të siguruar hidratimin e nevojshëm të maces
  • pa grurë
  • përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese

PËRBËRËSIT
mish pule 60% (stomak 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 29%, rosë 6%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, minerale.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë dhe rosë, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)