• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i lëngshëm për mace, për kujdes të traktit urinar (urinary/care) 156 gr.

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

HILL'S PRESCRIPTION DIET C / D CHICKEN

Për macet e predispozuara ndaj urolitëve të struvitit dhe oksalatit të kalciumit. E vërtetuar klinikisht për zvogëloni gurët e struvitit në vetëm 7 ditë *.

Si mund të ndihmojë:
Dhënia e dietës me recetë ™ Feline c / d ™ Multicare me pulë e mban traktin urinar më të shëndetshëm dhe zvogëlon rrezikun e reformimit të gurëve pas tretjes.


Përfitimet kryesore:

Me pak kripë për shëndetin e veshkave.
Ndihmon në neutralizimin e radikaleve të lira pasi përmban nivele të larta të antioksidantëve.
Ka një shije të shkëlqyer dhe favorizon ushqimin e përzier duke përzier të thatë dhe të lagësht për një kënaqësi të madhe të maces.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, për kujdes të traktit urinar (urinary/care) 156 gr.

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)