• Sku:
  • Barkodi: 8005852171122

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir me tuna dhe krap deti, 85 g

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Fileto në xhelatine për mace

Përbërja:
Tun 55%, krapi i detit 4%, oriz 1.5%.

Komponentët analitikë:
Proteina 13%, yndyrë e papërpunuar 1,5%, fibër e papërpunuar 0,1%, hiri i papërpunuar 1%. Lagështia 84%.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir me tuna dhe krap deti, 85 g

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)