Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852130150

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby Multipack 3x55 gr

€4,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina dhe yndyra për të mbështetur rritjen, e bazuar në fileto të vërteta pule, me mëlçi pule ushqyese dhe të shijshme dhe salmon, në një konsistencë të dyfishtë origjinale të shkumës dhe filetove të grira hollë, për të shoqëruar kotelen në kalimin e ushqimit të ngurtë.

 

PËRBËRËSIT
pulë 49%, salmon 19%, lëng pule 17%, mëlçi pule 7%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, minerale, pluhur veze, inulin e çikores, vaj salmon.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby Multipack 3x55 gr

€4,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)