• Sku:
  • Barkodi: 8005852610515

Ushqim i lëngshëm me rosë për qen, Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Paste klasike me rosë


gatuar me avull
me përbërës natyralë
me copa të vërteta mishi
E keni provuar Stuzzy's Duck Paté? Është një ushqim i plotë, i përgatitur me kujdesin maksimal për t'i ofruar qenit tuaj një përzierje të pamposhtur të mirësisë dhe autenticitetit. Përbërës natyralë të zier në avull, copa të vërteta mishi...

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm me rosë për qen, Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)