• Sku:
  • Barkodi: 8005852610218

Ushqim i lëngshëm me pulë për qen, Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Pate klasike me pulë


i gatuar me avull
me përbërës natyralë
me copa të vërteta mishi
Stuzzy Chicken Pate është një ushqim i plotë për qentë, i përgatitur me kujdes për të kombinuar origjinalitetin dhe shijen. Ai përmban copa të vërteta mishi dhe gatuhet në avull, për të ruajtur të paprekur mirësinë dhe origjinalitetin e përbërësve natyralë.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm me pulë për qen, Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)