• Sku:
  • Barkodi: 8005852712547

Ushqim i lëngëshëm Schesir, për qen, pulë & mish gjedhi ,150 gr.

€2,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Schesir Dog - pulë dhe mish gjedhi është një ushqim i lagësht i cilësisë së lartë, 100% natyral me përmbajtje të lartë mineralesh dhe vitaminash për qentë e rritur.
Falë monoproteinës dhe përbërësve hipoalergjikë, ky ushqim është ideal për qentë intolerantë ose të ndjeshëm.
Me pjesët më të mira të mishit, të zgjedhura me kujdes, të gatuara në avull dhe të përgatitura me dorë.
100% përbërës natyralë dhe pa tërheqës, ngjyra dhe konservues.Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm Schesir, për qen, pulë & mish gjedhi ,150 gr.

€2,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)