• Sku:
  • Barkodi: 052742567006

Ushqim i lëngëshëm për qen dhe mace, kujdes intesiv (Urgent-care) a/d, 156 gr.

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Macet dhe qentë mund të pësojnë ndryshime të rëndësishme metabolike kur shërohen nga operacioni, sëmundja ose lëndimi. Ndërsa në këto kushte stresuese, kafsha juaj sfidohet të ruajë mbrojtjen e saj të fortë natyrore, gjë që e bën edhe më të rëndësishme të ushqeni ushqimin e duhur për të ndihmuar kafshën tuaj të rikthehet nga këto situata të vështira.

Nutricionistët dhe veterinerët e Hills kanë zhvilluar një dietë me recetë a/d, ushqim i testuar klinikisht i formuluar posaçërisht për qentë dhe macet që shërohen nga operacioni, sëmundja ose lëndimi, në mënyrë që të ndiheni të sigurt se po i jepni kafshës suaj më të mirën.

Si ndihmon:
Energji e dendur dhe e pasur me kalori për të siguruar energjinë e nevojshme gjatë rikuperimit,
Shije e jashtëzakonshme për të nxitur ngrënien,
Fleksibilitet maksimal në të ushqyerit - me dorë, tas, lugë, shiringë ose tub - për të ofruar lëndët ushqyese thelbësore që u nevojiten kafshëve shtëpiake të sëmurë rëndë
Forcon sistemin imunitar dhe mbështet aftësinë natyrale të kafshës suaj për t'u shëruar
Si punon:
Nivele të larta të proteinave dhe yndyrave të tretshme për të mbështetur rikuperimin
Konsistencë e lëmuar, e butë, e lagësht dhe tiksotropike, përzierja e bën atë më të lëngshëm, për të mundësuar opsione të shumta ushqyerjeje
Antioksidantë të provuar klinikisht për të mbështetur funksionin dhe shërimin e imunitetit.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për qen dhe mace, kujdes intesiv (Urgent-care) a/d, 156 gr.

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)