Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852153012

Ushqim i lëngëshëm për mace, me pulë, StuzzyChunks, 85 gr.

€1,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Stuzzy Chunks with Chicken Cat 85g

*i gatuar me avull
*me përbërës natyralë
*përmbajtje të lartë të mishit
Një recetë e plotë e studiuar për kotelen tuaj:
Copat stuzzy me pulë përgatiten me përbërës natyralë dhe një përmbajtje
të lartë mishi për të ofruar më të mirën për sa i përket shijes
dhe ushqimit, duke favorizuar një rritje të lumtur dhe të shëndetëshme.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për mace, me pulë, StuzzyChunks, 85 gr.

€1,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)