Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 052742026770

Ushqim i lëngëshëm për mace, GASTROINTESTINAL BIOME, 82 gr.

€2,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's Biome gastrointestinal Cat Foodwith ActivBiome +, një teknologji inovative e përbërësve, është një ushqim dietik i formuluar posaçërisht nga nutricionistët dhe veterinerët për shëndetin e tretjes dhe është vërtetuar klinikisht se ushqen dhe aktivizon mikrobiomën e zorrëve për të çliruar përbërës të dobishëm anti-inflamator dhe antioksidues.

Është formuluar në mënyrë unike për të ndihmuar në promovimin e jashtëqitjeve të shëndetshme dhe të rregullta, për të mbështetur shëndetin dhe mirëqenien e tretjes.

Kjo zierje e parezistueshme e bën më të lehtë për pronarin të ndjekë rekomandimet tuaja duke i dhënë atyre një mënyrë inovative për t'u lidhur me kafshën e tyre me kafshata të gatuara delikate me mish pule dhe perime të shtuara.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për mace, GASTROINTESTINAL BIOME, 82 gr.

€2,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)