Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 8014302259082
  • Barkodi:

Trupore për qen, Ferribiella Pois Watermelon

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Madhësia

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Dizajn dhe cilësi mahnitëse nga kompania lider italiane Ferribiella.
Dizajn anatomik për një kapje të fortë, pa ushtruar presion mbi qenin tuaj.
Me një rrip prej najloni të qëndrueshëm dhe elastik, i projektuar për t'u vendosur në çast falë formës novatore që e bën shumë të lehtë vendosjen. Pjesa e brendshme e butë prej pelushi.
Shiko të gjitha informacionet

Trupore për qen, Ferribiella Pois Watermelon

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)