• Sku:
  • Barkodi:

Trupore për qen, Ferribiella Onda Reflective, e kaltër

€24,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Madhësia

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

"Onda" linja shumëngjyrëshe të qaforeve, litarëve dhe trupore të dizajnuara për të bërë
qeni juaj ecën më të sigurt.Najloni i fortë me nuanca me ngjyrë dhe neopren të butë
me print reflektues janë materialet që përbëjnë të gjitha produktet në linjë.

Shiko të gjitha informacionet

Trupore për qen, Ferribiella Onda Reflective, e kaltër

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)