Shitur
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231103959

Top 10 Suplement për mace, Beaphar

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Tableta me shumë vitamina Top 10


Suplement tabletash multivitamine i lehtë për t'u përdorur për macet, që përmban 10 vitamina. Mbështet shëndetin optimal, vitalitetin dhe zhvillimin natyral të kockave dhe dhëmbëve. Përmban taurinë të shtuar për të mbështetur funksionin e syve dhe zemrës.

Multi-vitamina – nxit vitalitetin dhe një shtresë me shkëlqim
Përmban vitamina A, B, D dhe E
Shtuar taurinë për të mbështetur funksionin e syve dhe zemrës
Mbështet zhvillimin natyral të kockave dhe dhëmbëve
I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve


Specifikat

Permbajtja 180 tableta
SKU 10395
Barcode 8711231103959
Forma Tableta
Mosha Prej 7 jave
Lloji Mace
Perberesit aktive Vitamin A, B, D, dhe E, Taurine, L-Carnitine
Shiko të gjitha informacionet

Top 10 Suplement për mace, Beaphar

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)