• Sku:
  • Barkodi: 5400585082869

Tas duo për ushqim dhe pije, për mace, Flamingo

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

  • Materiali: plastikë
  • Kombinimi: 2 kupa fikse për ushqim dhe pije në 1 mbajtëse
  • Unazë gome që nuk rrëshqet
  • I sigurt në larës enësh
Shiko të gjitha informacionet

Tas duo për ushqim dhe pije, për mace, Flamingo

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)