• Sku:
  • Barkodi: 5400585087642

Tas duo për ushqim dhe pije për mace, Flamingo

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

  • Materiali: qeramike
  • Kombinimi: 2 kupa fikse për ushqim dhe pije në 1 mbajtëse
  • I sigurt në larës enësh
Shiko të gjitha informacionet

Tas duo për ushqim dhe pije për mace, Flamingo

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)