• Sku:
  • Barkodi: 5902414202078

Suplemet për mirëmbajtjen e qimeve dhe gëzofit, Skin & Coat, VetExpert, 30 tab.

€7,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Përshkrime: Një suplement për macet dhe qentë me çrregullime të lëkurës që manifestohen me një shtresë të thatë dhe mat, humbje qimeve dhe lëkurë të rrëshqitshme. Një nivel i ekuilibruar i acideve omega përmban të gjithë përbërjen e nevojshme për të përmirësuar funksionin e lëkurës. Shumë i përshtatshëm për macet dhe qentë në periudha të ndërrimit të qimeve, përforcon qimet dhe rigjeneron gëzofin.

Përbërësit: Omega-3 145 mg, omega-6 145 mg, zink 56 mg, vitaminë B12 5 mg, biotinë 1 mg. vitaminë B2 0,5 mg, vitaminë B6 0,26 mg, vitaminë B1 0,22 mg.

Udhëzues për ushqyerjen: <15 kg b.w. 1 kapsulë përdredhëse në ditë;
>15 kg b.w. 2 kapsula përdredhëse në ditë.
Shiko të gjitha informacionet

Suplemet për mirëmbajtjen e qimeve dhe gëzofit, Skin & Coat, VetExpert, 30 tab.

€7,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)