Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852146762

Supë për mace Schesir, me pulë dhe kungull, 85gr

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Me fileto pule të shijshme të kombinuara me kungu

.
Vjen në një supë për macet që e duan ushqimin e lagësht Schesir dhe veçanërisht pjesën e lëngshme. E shkëlqyeshme më vete si një porcion natyral, dhe gjithashtu e përkryer për t'u shërbyer e përzier me ushqim kokërr për një shije shtesë.

Pse të zgjidhni këtë produkt?


  • përbërësi i parë i pulës së bashku me një kungull të shijshëm
  • 100% përbërës natyralë
  • pa drithëra dhe gluten
  • E gatuar në avull dhe e punuar me dorë
  • Pa konservues apo ngjyrues të shtuar
  • pa trajtim mizor të kafshëve
  • në formatin praktik të paketimit "hap, shtyp dhe shërbeje në tas"

PËRBËRËSIT
pulë 7,5%, kungull 6%, karota 6%, niseshte tapioke 1,7%, ekstrakt maja 1,3%.

KËSHILLA PËR PËRDORIM

Ofrohet si suplement brenda një diete të plotë dhe të ekuilibruar, duke ndjekur udhëzimet e dhëna. Ofrohet si një shujtë e vetme ose e kombinuar me produkte të plota dhe të balancuara. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar për të shmangur çekuilibrin e dietës.

Administroni deri në 2 qeska në ditë.

Shërbejeni në temperaturë ambienti. Pas hapjes ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 48 orëve.

Shiko të gjitha informacionet

Supë për mace Schesir, me pulë dhe kungull, 85gr

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)