• Sku:
  • Barkodi: 8436565585348

Sprej Sebo Glukozink, për qen dhe mace, V-SKIN Sebo GlucoZinc Spray, 125 ml

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Spray Gluconolactone tregohet për vetitë e tij keratolitike, keratoplastike, hidratuese dhe antioksiduese. Me zink, i dobishëm për ribalancimin e florës së lëkurës dhe ceramide për të forcuar barrierën e lëkurës. Aloe vera me veti qetësuese dhe kalendula me veti antioksiduese për të neutralizuar radikalet e lira. Sprej është i përshtatëshëm për lëkurë të thatë, të irrituar dhe të prirur ndaj problemeve.

Si të përdorni
Shkundni produktin përpara përdorimit. Spërkateni në zonat e dëshiruara - nuk kërkohet shpëlarje. Zonat e lokalizuara ose difuze. I përshtatshëm për zona të vështira për t'u arritur si hapësira ndërdixhitale. Frekuenca e përdorimit duhet të vlerësohet sipas çdo rasti specifik. Konsultohuni me veterinerin tuaj.

Komponentët
Glukonolakton, zink bis (D-glukonat-O1,O2), ceramide NG, lëng gjethesh Aloe barbadensis dhe ekstrakt lulesh Calendula officinalis.

Paralajmërimet
Vetëm për përdorim lokal. Vetëm për përdorim veterinar. Mbajeni larg fëmijëve. E dëmshme për organizmat ujorë me efekte afatgjata.

Magazinimi
Ruajeni enën në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit direkte.

125 ml
madhësia e shishes.
Shiko të gjitha informacionet

Sprej Sebo Glukozink, për qen dhe mace, V-SKIN Sebo GlucoZinc Spray, 125 ml

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)