• Sku:
  • Barkodi: 8436565585195

Sprej me përmbajtje prebiotiku, V-Skin Atopic Prebiotic Spray, 125 ml.

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Kafshët shtëpiake me dermatit atopik kanë ndryshime në barrierën e lëkurës që janë thelbësore për zhvillimin e patologjisë, prandaj çelësi është mbajtja e barrierës së lëkurës të fortë dhe ruajtja e një mikrobiome të shëndetshme të lëkurës. Në këtë mënyrë lëkura do të veprojë si një mburojë kundër hyrjes së alergeneve dhe ngjitjes së baktereve patogjene.

Për të riparuar, forcuar dhe hidratuar pengesën e lëkurës tek qentë dhe macet me lëkurë atopike, të irrituar dhe të thatë.

Është pa parfum dhe shumë i butë për lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë.
Shiko të gjitha informacionet

Sprej me përmbajtje prebiotiku, V-Skin Atopic Prebiotic Spray, 125 ml.

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)