• Sku:
  • Barkodi: 8711231123551

SPRAY AWAY PROBIO 500ML

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Sprej antibakterial për largimin e fecesit dhe urinës së kafshës suaj nga tepihu, orenditë dhe pjesët tjera. Pas apilkimit në formë shkume, mbledhni me një leckë të tharë përmbajtjen. Neutralizon aromat që vijnë nga nevojat fiziologjike.
Shiko të gjitha informacionet

SPRAY AWAY PROBIO 500ML

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)