• Sku:
  • Barkodi:

Shtrat për qen & mace Dubex, zebra, 50 x 47 x 43 cm

€30,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Shtrat i butë për qen dhe mace, plotësisht i pastrueshëm në lavatriçe. Dimesionet: 50 x 47 x 43 cm

Shiko të gjitha informacionet

Shtrat për qen & mace Dubex, zebra, 50 x 47 x 43 cm

€30,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)