• Sku:
  • Barkodi:

Shtrat për qen dhe mace, Dubex Cookie, e kaftë

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 1 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Madhësia

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Dimensionet e shtratit:

Small:50 x 38 x 19 cm

Medium: 62 x 44 x 22 cm

Large:78 x 60 x 22 cm

X-Large: 95 x 70 x 22 xm

Shiko të gjitha informacionet

Shtrat për qen dhe mace, Dubex Cookie, e kaftë

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)