• Sku:
  • Barkodi: 8859387700735

Shpërblime të lëngëshme për mace Churu, me përmbajtje pule & djathi

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Churu hyn ne top 10 shpërblimet më të rekomanduara për mace në botë, e kjo pikërisht për shkak të konsistencës së butë dhe shijes së parezitueshme. Secili paketim përmban 4 tube.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime të lëngëshme për mace Churu, me përmbajtje pule & djathi

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)