• Sku:
  • Barkodi:

Shpërblime të buta me përmbajtje mish qingji & orizi Flamingo

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Shpërblime të vogla dhe të buta në formë kocke me përmbajtje qingji dhe orizi. Ideale për trajnim si dhe janë të përshtatëshme edhe për këlysh.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime të buta me përmbajtje mish qingji & orizi Flamingo

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)