• Sku:
  • Barkodi: 5400585130515

Shpërblime për qen me përmbajtje mish viçi

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Trajtoje mikun tënd besnik me katër këmbë me shpërblimet tona 100% natyral me mish viçi! Ideale për një përtypje të mirë dhe promovimin e kujdesit të shëndetshëm dentar.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje mish viçi

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)