• Sku:
  • Barkodi: 5400585146578

Shpërblime për qen me përmbajtje mish qengji dhe oriz, Flamingo, 150 gr.

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni mikun tuaj besnik me katër këmbë me ushqimin e shijshëm të qenit me qengj dhe oriz nga Hapki! E përkryer për të shpërblyer ose mbajtur qenin tuaj të zënë.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje mish qengji dhe oriz, Flamingo, 150 gr.

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)