• Sku:
  • Barkodi: 5415245082301

Shpërblime për qen me përmbajtje mish pule Flamingo

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni mikun tuaj besnik me katër këmbë me ushqimet tona Chicken Bones! Ato janë perfekte si shpërblim gjatë stërvitjes apo trajnimit. Bërë nga pulë e shijshme dhe ruhet në mënyrë të përshtatshme në një kovë që mbyllet përsëri. Qeni juaj do t'i pëlqejë absolutisht!

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje mish pule Flamingo

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)