• Sku:
  • Barkodi: 5415245082400

Shpërblime për qen me përmbajtje qengji dhe orizi, 500 gr,Flamingo.

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni mikun tuaj besnik me katër këmbë me kockat tona Chew'n Snack! Të bëra nga mishi i qengjit dhe orizi dhe në formë kocke, ato janë perfekte si ndihmës stërvitjeje ose trajnimi. 

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje qengji dhe orizi, 500 gr,Flamingo.

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)