• Sku:
  • Barkodi: 5400274831686

Shpërblime për qen me përmbajtje qengji dhe oriz, Chew n' Snack

€2,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kockat tona Chew'n Snack janë super të buta dhe të lehta për t'u copëtuar. E përkryer për stërvitje/trajnim.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje qengji dhe oriz, Chew n' Snack

€2,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)