• Sku:
  • Barkodi: 5400585149791

Shishe udhtimi për qen Flamingo

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit  • Shishe udhëtimi 2 në 1.
  • Kjo shishe udhëtimi është jashtëzakonisht praktike për udhëtimet tuaja.
  • Nuk ka nevojë të përgatisni tasa të ndryshëm me ushqim apo ujë, sepse kjo shishe kujdeset për gjithçka!
  • Dizajni i tij shumëfunksional ju lejon të ruani ushqimin (400 ml) dhe ujin (400 ml) veçmas.
  • Çdo ndarje ka kapakun e vet kundër rrjedhjeve. 
  • Shishja është e pajisur edhe me dy tasa ushqimi dhe uji (375 ml) që janë të palosshme dhe mund të varen në karabinë.
  • Një mjet i domosdoshëm për shëtitjet tuaja me qenin tuaj!
  • Pa BPA dhe DEHP dhe nuk lahet në makinë.


Shiko të gjitha informacionet

Shishe udhtimi për qen Flamingo

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)